Aktuality

Konference "Aktivizace života farností "

V úterý 28. května 2024 v Komunitním centru Matky Terezy v Praze-Hájích se konala konference s názvem "Aktivizace života farností". Konferenci pořádala Česká biskupská konference. Cílem konference bylo představení zajímavých pastoračních a evangelizačních projektů ze všech českých a moravských diecézí. Setkání se užastnilo přes sto účastníků z celé ČR. Svou přítomností tuto akci podpořil českobudějovický biskup Vlastimil Kročil a pomocný biskup pražský Zdenek Wasserbauer.

Koncert pod lípou 2024

Spolek JŠB Ořech, z.s., ve spolupráci s ŘKF Ořech a OÚ Ořech, Vás srdečně zve na Koncert pod lípou dne 16.6.2024 od 16.00 hodin na farní zahradě v Ořechu.

Koncert pod lípou 2023

Spolek JŠB Ořech, z.s., ve spolupráci s ŘKF Ořech a OÚ Ořech, Vás srdečně zve na Koncert pod lípou 24.6.2023 od 15.00 hodin na farní zahradě v Ořechu.

Brigáda ve farním areálu 2023

Srdečně zveme všechny na brigádu ve farním areálu v Ořechu, která se koná v sobotu 27. 5. od 9.00 hod. Vezměte si s sebou, prosím, základní nářadí, pokud máte k dispozici, a rukavice. Předem děkuji za ochotu a pomoc(akce se v případě špatného počasí nekoná). P. Mariusz

Jarní brigáda 2023

Srdečně zveme všechny členy Spolku JŠB-Ořech (a nejen) na brigádu ve farním areálu v Ořechu, která se koná v sobotu 15. 4. od 9.00 hod. Vezměte si s sebou, prosím, základní nářadí, pokud máte k dispozici, a rukavice. Předem děkuji za ochotu a pomoc (akce se v případě špatného počasí nekoná). P. Mariusz

Cyklovýlet do Stochova

Výbor Spolku JŠB – Ořech, z.s., Vás srdečně zve na cyklovýlet do Stochova, kde působil jako kaplan Jindřich Šimon Baar, dne 16. 7. 2022. Odjezd v 9.00 hod. od kostela v Ořechu.